Доброго дня , в хлопця шизофренія , лікувався оланзипіном , соліаном ,абіліфаєм , рисполептом від якого зїхав від побічок , кололи трифтазином ,нічого не помагає , що порадите , зараз стан - вопрос №3475099

загострився, порадьте якісь депо препарати, бо лікаря вже не знають що призначати, а хвороба прогресує…
1 ответ

Ответы

Вы пишете на иностранном языке на русском сайте. Это ошибка. Здесь нет штатных переводчиков.