Добрий вечір...дитині 3.4р зробили вакцинацію акдп індія три дні боліла рука температура 37.5...наступні дні все пройшло дитина чудово почувалась ...через тиждень рука страшно опухла на вечір - вопрос №3535488

температура 38 біль жахливий… чому через тиждень така реакція? як діяти? Дякую.

Ответы

Здравствуйте, Мария!
Рекомендую вам обратиться к педиатру по месту жительства, такой реакции быть не должно.