1. Укажіть назву речовини, у водному розчині якої колір універсального індикаторного папірця змінився на рожевий А натрій хлорид Б натрій карбонат В ферум(ІІІ) сульфат Г цинк карбонат - вопрос №4062677

2. Позначте речовини, при взаємодії яких утворюється газоподібна речовини
А цинк гідроксид та натрій гідроксид
Б арґентум нітрат та калій хлорид
В кальцій карбонат та нітратна кислота
Г натрій хлорид та калій нітрат
3. Якою є реакція середовища водних розчинів калій хлориду, аргентум нітрату та магній хлориду? Відповідь обґрунтуйте за допомогою рівнянь реакцій гідролізу.
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

1в; 2в;
3) KCl pH7
KCl+H2O = KOH + HCl
AgNO3 pH<7
2AgNO3+H2O = Ag2O+2HNO3
MgCl2 pH<7
MgCl2+H2O = MgOHCl+ HCl