aaaa - вопрос №410944

Скажите пожалуйста стоит ли сходиться с бывшим мужем? Анна 6.12.1978 г.р

Ответы

Анна читайте молитву 12 дней.

Молитва пресвятой богородице.
 Пресвятая владычице моя богородице, святыми Твоими и всесильными мольбами отжени от мене, смиреннаго и окаяннаго раба Твоего… уныние, забвение, неразумие, нерадение, и вся скверная, лукавая хульное помышление от окакяннаяго моего сердца и от помраченного ума моего, и погаси пламень страстей моих, яко нищ есмь и окаянен, и избави от многих и лютых воспроминаниий  и предприятий, и от всех действий злых освободи мя, яко благословенна еси от всех  родов, и славится  пречестное имя Твое во веки веков Аминь

@ SOFIA CHERNAYA