Доброго дня. Приснився дуже дивний сон, допоможіть розгадати. Приснилося, що я приїхала в невідоме село, невідомий будинок, а там- мій чоловік з іншою жінкою. В сні я розумію, що це його - вопрос №4257558

коханка, яне розумію, чому він мене туди покликав. Та жінка в сні була блондинка з каре одягнена в шорти і майку. Поводила себе як дитина, така молода, легковажна і вона взагалі не здивувалася, що я там є, не було реакції від неїна мою присутність. Чоловік поводив себе пофігістично, і до мене і до неї реакції не було. Просто ходив собі веселий і все. Потім настав час лягати спати і він не знав, до кого з нас йти, куди пішов не пам'ятаю. Потім уже снить стіл, багато людей за столом і та коханка сиділа на руках в іншого чоловіка, а мій чоловік біля мене. Я глянула де вона і ніби прикликала її до нас, і вона сіла біля нього, вттйшло, що мій чоловік сидів між нами. Потім якась кімната, я їй говорю, що розлучусь з ним і живіть, а вона каже, що теж розлучиться, щоб бути з ним. Враження від неї, що вона дуже легковажна, молода, дурна.… Тут з'являється мій чоловік в тій кімнаті і я починаю її тягати за волосся, бити її, а він захищає ту жінку, хоча веде себе до неї відсторонено, ніби і вона йому неприємна. Потім я його до неї штовхаю, змушую його її цілувати, сама починаю їй знімати шорти і змушувати його до інтиму з нею, чітко бачила її статеві органи. Він не хоче, а я змушую, потім я їх штовхнула в іншу кімнату і закрила двері, сама туди не пішла. Тут заходить моя мама і запитує, де мій чоловік, а я кажу, незнаю, вона йде в ту кімнату де вони, а я її туди не пускаю, але вона увійшла і сказала мені, що він там з іншою. Ще в сні мені було дуже важко говорити, ніби оніміла, ніби мене не чують, голос пропав.
1 ответ

Ответы

Це до вістей. Чоловік вірний.

Натали