Помогите срочно, пожалуйста! - вопрос №5085693

1. Украина в контексти мижнародних видносин середовища 19 ст.
2. Ликвидация крипацтва та реформи 1860-1870 рокив.
3. Украинський национальний рух 50-90-х рокив 19 ст.
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

  1. Україна в середині 19 століття була частиною Російської імперії, її зовнішньополітична позиція визначалась інтересами Росії.
  2. У Російській імперії відбулися соціальні та економічні реформи 1860-1870 років, серед яких була ліквідація кріпацтва, що сприяло покращенню соціально-економічного становища населення, в тому числі на Україні.
  3. Український національний рух 50-90-х років 19 століття був спрямований на збереження та зміцнення національної свідомості, забезпечення прав української мови та культури, а також боротьбу за політичну автономію України в межах Російської імперії