Знайдіть відстань між точками С (6; -5; -1) і D (8; -7; 1). - вопрос №5107017

2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Використовуючи формулу відстані між двома точками у тривимірному просторі:

d = √[(x₂ — x₁)² + (y₂ — y₁)² + (z₂ — z₁)²]

де (x₁, y₁, z₁) та (x₂, y₂, z₂) — координати точок С і D відповідно.

Підставляючи числа, отримуємо:

d = √[(8 — 6)² + (-7 — (-5))² + (1 — (-1))²] = √[2² + (-2)² + 2²] = √[4 + 4 + 4] = √12 = 2√3

Отже, відстань між точками С і D дорівнює 2√3 одиниць довжини.