порівняйте дві міжнародні угоди які заключили між собою інші країни відносно українських земель середини 17 століття, виділіть спільні ознаки і - вопрос №5108187

відмінні
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

У середині 17 століття Україна перебувала під владою Польщі та Росії, тому дві міжнародні угоди, які можуть бути порівняні, це Андрусівський договір 1667 року та перша Перевзаємоденська угода 1660 року.

Обидві угоди були укладені між Польщею та Росією з метою закінчити війну і поділити спірні території між собою. Угоди мали тимчасовий характер та були укладені на певний строк.