Позначте характерні риси розвитку економіки УРСР у кінці 50-х- першій половині 60-х рр. 1.Уведення раднаргоспів замість галузевих міністерств; - вопрос №5110992

2. Скасування системи планування; 3. «Кукурудзяна компанія»; 4. Збільшення оплати праці колгоспників; 5. Створення МТС; 6. Впровадження досягнень науково-технічної революції (НТР) у виробництво; 7. Впровадження програми охорони навколишнього середовища.
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

  1. Уведення раднаргоспів замість галузевих міністерств — це було зроблено з метою покращення управління сільським господарством, збільшення продуктивності та якості продукції.
  2. Збільшення оплати праці колгоспників — це було зроблено з метою підвищення мотивації колгоспників до більш ефективної роботи, збільшення виробництва та покращення життєвого рівня населення.
  3. Створення МТС — це було зроблено з метою забезпечення населення доступом до телефонного зв'язку.
  4. Впровадження досягнень науково-технічної революції (НТР) у виробництво — це було зроблено з метою підвищення продуктивності промисловості, виробництва та покращення якості продукції.
  5. Впровадження програми охорони навколишнього середовища — це було зроблено з метою збереження природних ресурсів та зниження впливу виробництва на навколишнє середовище.
 Проте, 2. Скасування системи планування та 3. «Кукурудзяна компанія» — не відповідають дійсності і мають невірний характер. Насправді, система планування в УРСР залишалась практично незмінною в період згаданий в запитанні. «Кукурудзяна компанія» — це була аграрна кампанія, але створена не в УРСР, а в США.