Аналізи крові - вопрос №547034

Добрий день моїй донькі 1рік 8 місяців.В нас неодноразово виникала така ситуація коли аналізи  крові і мочі ідеальні дитина абсолютно здорова і все в нормі при тому що в дитини ангіна.Та навіть ми лікували пневмонію (робили снімок легень) а кров і моча не показували воспалітельний процес.

1 ответ

Ответы

анализ мочи должен быть хорошим, если почки здоровы. Сдайте анализы крови на напряженность иммунитета, на антитела к вирусам герпеса, ЦМВ, ВЭБ, хламидиям. А еще лучше обратиться к иммунологу и получить полное обследование