Паралельно осі циліндра проведено площину, що перетинає основу циліндра по хорді завдовжки 8√3, яка стягує дугу 120°. - вопрос №5474233

Паралельно осі циліндра проведено площину, що перетинає основу циліндра по хорді завдовжки 8√3, яка стягує дугу 120°. Знайдіть радіус і висоту циліндра, якщо діагональ утвореного перерізу утворює з плошиною основи циліндра кут 60°

Вопрос задан анонимно
1 ответ