Я сварюся з сестрою через... - вопрос №631672

Я сварюся з сестрою через її фанатичну віросповідання. Ми з нею з дитинства йшли нога в ногу, мама пила, тато з нами ніколи не жив. 3 роки тому мама померла, нас виховувала бабуся, яка теж померла.Старша сестра віддалилась від нас. Тому ми з сестрою (молодша за мене на рік-мені 20) самі. І проблема в тім, що ми постійносваримось, бо ябагато домашніх обовязків взяла на себе, відчуваю себе в ролі господарки, мами.Але мені не важко, навітьприємно.Вна ж думає, що я її контролюю і ніколи не хоче проводити зі мною час, а завжди обирає когось із церкви (християнська молодіжна-протестантського типу). Я дорікаю, що як можна на перше місце ставити не рідних (тим паче, в нашій з нею ситуації).Тому я довго терпіла, але доходить до величезних конфліктів. Прошу вас, допоможіть!!!

Лучший ответ по мнению автора

доброго вечора, Зоряна. ви з сестрою пережили не легке дитинство, втрату близьких людей, я думаю, що ви дуже зблизилися через всі ці переживання. Тепер ви дорослішаєте, і те, шо у сестри з явилися свої інтереси — нормальний розвиток всіх людських стосунків. Коли приходить час люди віддаляються одини від одного, знаходячи нових друзів, нові захоплення та ін. Схоже, що вона має іншу думку стосовно рідних на першому місці, вона, як і будь яка людина має право на свій власний вибір, ви як старша сестра маєте цей вибір прийняти замість того, щоб сваритися. Дівчина виросла і будує своє життя за своїм власним сценарієм. Займіться і ви своїм життям, шукайте нових знайомств, знаходьте нових друзів та цікаві захоплення, так ви збережете стосунки з сестрою и налаштуєте своє індивідуальне життя. З повагою, Аміра.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Дорого вам дня, Зоряна!

Вы уже обе взрослые девушки, и каждая из вас имеет право жить так, как считает нужным. В вопросах веры всегда сложно найти общий язык, потому что это очень личное дело. У каждого человека своё понимаение Бога и религии. Конфликты вообще вряд ли могут помочь в вашей ситуации, да они вообще никогда и ни в чём не помогают. В любом случае вам нужно принимать сестру такой, какая она есть, без осуждения и упрёков. Это трудно. Но при желании, возможно.

Удачи вам и всех благ!