Він почав гірше ставитись до мене - вопрос №13462

Я зустрічаюся з хлопцем, якого безмежно кохаю! Він дуже довго добивався моєї згоди на те, щоб я була його дівчиною — і я нею стала! Стосунки в нас були такі захоплюючі, що просто хотілось літати від щастя! Він ради мене був здатний на все! Він кожного дня говорив мені, яке красиве і ясне буде наше спільне майбутнє, він мені запропонувавруку і серце, і ми планували навесні одружитись…І в один день в нього взагалі помінялось ставлення до мене. І я знаю чому ( ну я так думаю, що в цьому причина) я його занадто ревнувала до його найближчих друзів, а він мені завжди нарікав, що я йому не довіряю, і що я не повинна розпоряджатися його життям і змушувати його жити тільки по моїх правилах! Він перестав часто дзвонити, а коли подзвонить, то дуже скоро закінчує розмову…І я знаю, що любить мене, але… між нами щось таке коїться… хочу поговорити про це і немає з ким, от і звернулась до Вас, адже ніхто мене не хоче зрозуміти(Я розумію, що це не є щось таке вже й трагічне, але я дуже боюся, щоб це не дійшло до розриву(((((((((((((((( Кожного дня я прокидаюсь і лягаю спати з поганим настроєм, з страхом, що я йому не потрібна, кожної ночі я заливаюсь слізьми.Я його дуже кохаю і хочу щоб в нас все було в порядку…Хоча він думає, що я з ним нещаслива, незадоволена, але це не так! Я його кохаю! Що мені робити? Мені зараз так боляче…
Вопрос задан анонимно
4 ответа

Ответы

Спробуйте серйозно поговорити з вашим хлопцем. Поясніть йому, як сильно він дорогий вам. Може все набагато простіше, ніж вам здається
Это, пожалуй, самое главное в семейной жизни: научиться жить вместе так, чтобы дать возможность партнёру оставаться самим собой. А поговорить обязательно нужно. Вы же собирались вместе жить. Вот и начинайте разбирать ваш первый конфликт. Причём разбирать так, чтобы привести вас вместе к любви и доверию, а не к разрыву. И тут каждый нарабатывает свой собственный опыт. А во время разговора (хотя это и трудно в вашей ситуации), но постарайтесь не бояться того, что он может вас бросить, не испытывайте чувства вины, не удерживайте его, а дайте понять, что вы просто хотите разобраться в ситуации. Сами себя настройте на то, что вам нужно просто понять ситуацию. И постарайтесь действительно его понять, ане навязывать собственную правоту. Удачи и любви!
надо с ним серьезно поговорить и обьяснить что вы его любите, скажите что перестаните ревновать.если он вас действительно любит он вас простит
У будь-якому разі, тільки спокійна розмова без криків і докорів може вирішити проблему. Розкажіть йому детально, чому саме ви його так ревнуєте, може він зможе все вам пояснити і ви самі зрозумієте, що ваша ревнощі була зайвою. Але не треба уніжатся, покажіть йому що ви теж жінка, теж особистість. У будь-якому випадку пам'ятайте, краще один раз сказати про свої переживання вашому коханому, ніж тижнями плакати і налаштовуватися ще сильніше