<p>скільки можно мати землі малозабезпеченим сімям</p>... - вопрос №151772

скільки можно мати землі малозабезпеченим сімям

Ответы

Згідно ст.121 ЗК України громадянину України може бути надано землю врозмірі не більше 2 га для ведення особистого селянского господарства, не більше 0,25 га для будівництва в залежності від місцевості. Однак розмір чи наявність у власності землі впливає на виплати допомог різним категоріям громадян. При цьому якщо у власності чи володінні малозабезпеченої сім"ї є земельна ділянка площею більше як 0,60 га — то такій сім"ї може бути відмовлено  у наданні допомоги як малозабезпеченій сім"ї, оскільки вважається, що праця на земельній ділянці має приносити дохід.