Доброго дня.допоможуть бо я не можу справитись сама.мені 21 і я одружена і маю річну дитину але проблема в тому що я все ще кохаю колишнього і навіть одруження і народження дитини не вбило ні - вопрос №1110074

капельки кохання.я прекрасно розумію що свого чоловіка я сприймаю як просто якогось зна.йомого.я не можу його цілувати чи займатись сексом.мені дуже важко що ж робити?
1 ответ

Ответы

А можно это же. но по-русски?
С уважением)

Алина