Решите,пожалуйста! Паралельні прямі m та n перетнуто січною l . Знайдіть усі кути ,що утворилися внаслідок перетину, якщо сума двох із них 60 градусів. - вопрос №1255326

Лучший ответ по мнению автора

У паралельних прямих cума двох може дорівнювати 60, якщо вони вертикальні (або внутрішні різносторонні), але вони мають бути рівними, тому 60/2=30. Відповідні кути рівні  - отже 4 кута по 30, та ще чотири по 180-30=150
Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров