Мене звати Тетяна.Мені сняця сни які збуваюця.Більшисть сниця покійна кума яка повісилась.але після снив мені погано що це може бути.деякі люди мені... - вопрос №2332394

говорять що в мені щось є.я можу допомагать людям.піткажіть будь ласка.як сцім жити
2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Доброго ранку, ТЕТЯНА! Ви дуже чутливі жінка ( маєте чутливу інтуїцію), під впливом емоцій трішки фантазуєте і викликаєте в себе стан тривожності, тому Вам стає погано. Якщо у Вас є таке бажання — допомагати людям, це добре.Але спершу, Вам потрібно навчитися володіти собою, долати тривожність, бо в такому стані Ви й людям будете передавати тривогу  і Від такої допомоги може стати ще гірше. Як кажуть «НЕ НАВРЕДИ». Коли вже станете впевненою у собі — допомагайте. Щастя Вам, здоров я   і успіхів.
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Уважаемая Тетяна!
Сны это отражение наших мыслей, страхов, переживаний, а также картин когда-то увиденного порой в причудливых формах, сочетаниях и образах.
 Сны ничего не предвещают. Это всего лишь игры подсознания.
Также есть старинный ритуал: если сон неприятен, подойдите к открытой форточке и 3 раза скажите: «Куда ночь — туда и сон!» И он не сбудется.
Удачи Вам!