Модулі зарядів однакових металевих куль дорівнюють відповідно 4 нКл, 6 нКл, 8 нКл і 10 нКл. Яким буде за модулем заряд кожної кульки після їх з'єднання? - вопрос №2716692

Ответы

Так как шарики одинаковые и металлические(проводники), то после их соприкосновения, общий заряд распределиться поровну, т.е. заряд каждого шарика, будет равен
(q1+q2+q3+q4)/4=(4нКл+6нКл+8нКл+10нКл)/4=7 нКл