1. Складнопідрядним з підрядною означальною частиною є речення: а)Дощу чекають, звідки хмари сунуть. б)Світи, зоре, на всюземлю, поки сонце зійде. в)Коней пустили на луки, яких ніколи не торкалася ко - вопрос №2780511

1. Складнопідрядним з підрядною означальною частиною є речення:
а)Дощу чекають, звідки хмари сунуть.
б)Світи, зоре, на всюземлю, поки сонце зійде.
в)Коней пустили на луки, яких ніколи не торкалася коса.
г) Якщо будемо всіх повчати, то нам не лишиться часу на самоосвіту.

Ответы

в) Коней пустили на луки, яких ніколи не торкалася коса