Помощь по авто! - вопрос №286875

можно ли ввести машину на польских номерах? в Украину, если я резидент Украины. и в тех. паспорте являюсь 2 владельцем.

Ответы

Добрый день,

Согласно нового ТКУ беспошлинный ввоз транспортного средства возможен в следующих случаях (цитируем):

"… б) транспортні засоби особистого користування, що класифікуються в одній із товарних позицій 8702, 8703, 8711 згідно з УКТ ЗЕД (у кількості однієї одиниці на кожного громадянина, який досяг 18-річного віку), за умови документального підтвердження того, що до дня видачі документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні, громадянин був власником (або співвласником) такого транспортного засобу не менше одного року, а транспортний засіб перебував за ним на постійному обліку (реєстрації) у відповідних реєстраційних органах країни постійного місця попереднього проживання громадянина не менше одного року, якщо даний транспортний засіб підлягає реєстрації в цій країні;

7) товари (включаючи транспортні засоби особистого користування), що були попередньо вивезені громадянами-резидентами за межі митної території України і зворотно ввозяться на митну територію України, за наявності відповідного підтвердження факту попереднього вивезення таких товарів.."

Получение более подробной письменной консультации по данному вопросу возможно на платной основе