Доброї ночі. Ви можете допомогти зняти всі привороти,присушки ,які я робила самостійно вдома на людину? Людині все одно на мене,а я неймовірно страждаю. Постійно хочеться його бачити,чути,відчуваю - вопрос №3673224

сильний сексуальний потягтдо нього. А він знайшов іншу, на мене не звертає ніякої уваги. Всі привороти і присушки, які я робила на нього, подіяли на мене. Дякую
1 ответ

Ответы

Такое самостоятельно не делается вы просто притянули негатив и отвернули его от себя нужно чистки делать и если есть желание можно вернуть человека это всё нужно подбирать индивидуально