Егоїстична, недорозвита, істота, не задатна... - вопрос №629354

Егоїстична, недорозвита, істота, не задатна забезпечити, гідне і радісне, без хмарне життя своїй коханій дівчині, регулярно показує себе як невічливий, не передбачуванйи самець. Не може, вчасно звернути увагу на свою дівчину, підтримати її у тяжку годину. Регулярно піддослідний видає їбонуті теорії, які приносять не підтвердження думки, а розгортають, проблемні ситуації, конфлікти між закоханими людьми. Тенденцією стало, постійне руйнування, настрою своїйдівчині, не виправдана злопамятність, намагання добитись правду — руйнує спокійний сон, та спокій душевний — обох партнерів. мені цікаво чи така людина варта бути з дівчиною? я її мучаю часто часто а вона кохає, мені вже боляче що я так роблю коханій

Лучший ответ по мнению автора

Доброго дня, Сергію, не зрозуміло за що Ви так ненавидите себе. Ви ж цю дівчину кохаєте, а вона кохає Вас, схоже, що Вам хочеться втекти ві таких стосунків — щирих і відкритих. Ви запитуєте чи варті ви бути з коханою, вона ж обрала Вас такого не досконалого, якщо ви дозволите собі бути з цією дивовижною жінкою, вам доведеться змінити свое ставлення перш за все до себе, а вже потім до неї.

Якщо Вам дійсно боляче, давайте разом розберемось навіщо ви таке виробляете при чому свідомо, щоб ображати кохану людину. Напишіть мені в чат я пропоную вам свою допомогу, з повагою, Аміра