Добрий день, мене звати Софія... - вопрос №987468

Добрий день, мене звати Софія. Я живу в цивільному шлюбі, але чоловік постійно мене ображає, обзиває, декілька раз було, що він піднімав на мене руку, не сильно без наслідків, я також його у відповідь ображаю. я не знаю як мені далі жити з цією людиною, я вже навіть не знаю чи в мене ще залишились почуття, мені іноді навіть додомуне хочеться іти тому, що там постійно сварки, він мене дуже ревнує, постійно передивляється мій телефон, сторінку в соцмережі, безпідставні підозри, я не можу нікуди вийти без нього, тому що знову буде скандал. я не можу розібраться сама

Ответы

 Cофія, Ви ще не одружені, а вже немає  бажання йти додому. Навіщо жити з хлопцем, який Вас не поважає, який поводиться як тиран. Ваша поза жертви нідочого не приведе.  Жити і весь час тремтіти, та шукати виправдовування йому, собі, навіщо?.. Що  Ви чекаєте від таких відносин? Надія, що він зміниться на краще мізерна. Скажіть собі правдиво, Ви мріяли про такі відносини?