Лабораторна - вопрос №19265

Допоможіть будь-ласка, л\р в Делфі:
Кількість таблиць >>5, їх обсяг не регламентується. Кількість форм та запитів мусить бути достатньою для повного аналізу інформації. Використати допоміжні таблиці (класифікатори, довідники, словники та ін.). Перелік полів таблиць БД не є вичерпним. Повинна бути подана коротка інформація про програму та надаватися допомога користувачу. Діалог україномовний. Передбачити таку структуру таблиць БД, щоб можна було виявляти динамікузмін окремих показників. До складу системи включити можливість пошуку інформації за ключовими словами та динамічної генерації запитів. Звіт має включати постановку задачі, обгрунтування обраних методів розв'язання та інструкцію користувача. Під час тестування провадиться перетрансляція, введення нових даних у таблиці бази даних, виконання запитів, відображення форм та ін. Інформаційна система має орієнтуватися на потреби кінцевого користувача (а не програміста).

 "Програмне забезпечення на мережі факультету"

Таблиці БД містять таку інформацію: Назва порграмного засобу, анотація, вид, версія, автор (….), умови використання, де записано дистрибутив

Розробити інформаційну систему, яка б включала підсистему введення нової інформації та підсистему одержання довідок

я в програмуванні нуль...

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Мне легче дать ответ на русском. Для разработки в ДЕЛФИ ориентированной на пользователя информационной системы, которая бы включала две подсистемы: А) введения новой информации и Б)получения справок, при количестве более пяти таблиц в базе данных с неограниченным объёмом информации (на украинском языке), где было бы возможным выявлять динамику изменений показателей и поиска информации по ключевым словам путём динамичных запросов, новичку  необходимо в первую очередь вспомнить, к примеру, как устроена поисковая консоль в "Exel", другие поисковики, и сделать что-то подобное (или попроще), но своё  — в ДЕЛФИ. Конечно, для этого надо обладать не нулёвыми, а начальными сведениями о языке программирования.