Добрий день!Скажіть будь ласка побілів екран на 319 лeновo 2 дні від покупки пройшло телефон не падав!Від чого таке можливо? - вопрос №1595858

1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здавайте назад в магазин. Не знаю як в Україні, а в Росії на час експертизи вам зобов'язані видати пристрій аналогічного функціонального призначення (тобто не обов'язково такий же телефон, але зі схожими характеристиками). Удачі!