1)Побудуйте графік залежності проекції швидкості тіла від часу,якщо Ux=6-2t 2) Чому дорівнює коефіцент жорсткості пружини яка подовжується на 20см при силі пружності 6Н 3)Хлопчик тягне санки по - вопрос №2859539

прямолінійній ділянці дороги, прикладаючи силу 200Н напрямлену під кутом 60° до напрямку руху санок. Яким є переміщення санок якщо робота сили дорівнює 1кДж 4)Визначити молярну масу газу об'ємом 2,8л масою 320г температурою 7°С і тиском 8,3МПа. Універсальна газова стала R=8,3Дж(моль*К)
1 ответ