1)Закінчить речення: «Дві прямі у просторі називаються паралельними, якщо…» 1)Вони не лежать у одній площині і не перетинаються 2)Вони лежать у одній площині і не перетинаються 3)Вони не перетинаються - вопрос №3481448

4)Вони не лежать в одній площині
2)У тетраедрі ABCD, оберіть пару ребер, які лежать на мимобіжних прямих.изображение из вопроса

1)AB і AC

2)AB і BC

3)AD і BC

4)AD і BD

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

1 — 2
2 — 3