Українська мова 1 і 2. 1)Завдання під номером 1: Накресліть рівневі схеми відновлених синтаксичних конструкцій. Визначте тип складних речень. 2)Завдання під номером 2: Розставити розділові - вопрос №3765185

изображение из вопроса изображение из вопроса
Українська мова 1 і 2. 1)Завдання під номером 1: Накресліть рівневі схеми відновлених синтаксичних конструкцій. Визначте тип складних речень. 2)Завдання під номером 2: Розставити розділові і навести приклади зворотного зв’язку