Моя дочка зустрічається з хлопцем 11 місяців.Но постійнно він від дочки шось скриває.странно поводиться гуляє з хлопцями до 2-4 год.ночі.говорить їй шо по роботі.Ну вчора вони були на одній - вопрос №4003160

квартирі моєї родичами яка померла його заінтересувало старі картини.Ми хотіли узнати шо він вкриває і шо у нього на усі.Віталік 22.04.1992
1 ответ

Ответы

Есть что ему скрывать. Зла в нем нет, но выгоду ищет.

✅Настасья Павловна✅