Задача - вопрос №405239

Помогите, пожалуйста, решить Задачу: До мережі змінного струму з частотою 50Гц, напругою 220 В послідовно ввімкнули активний опір R=30 Ом, котушку індуктивності L=0,2Гн й конденсатор С=100мкф. Визначити силу струму вколі та спад напруги на його елементах.

Ответы

Поное сопротивление z=(корень из)(R^2+(Xl-Xc)^2)

Xl=2пfL   -индуктивное сопротивление Xc=1/2пfC-емкостное сопротивление

 I=U/z

Ul=I*Xl=- напряжение на катушке

Uc=1*Xc-напряжение на конденсатоере

UR=I*R- напряжение на активном сопротивлении