Рамка із проводу, опір якого 25 Ом, а площа рамки 8 см 2 , розташована в однорідному... - вопрос №4522339

Рамка із проводу, опір якого 25 Ом, а площа рамки 8 см 2, розташована в однорідному
магнітному полі так, що її площина перпендикулярна до вектора магнітної індукції.
Протягом деякого проміжку часу модуль вектора магнітної індукції рівномірно
зменшився з 0,7 до 0,2 Тл, внаслідок чого в провіднику був індукований заряд 640 мкКл.
Визначте, зі скількох витків складається рамка.