1. Обчисліть масу солі, що утворюється під час взаємодії етанової кислоти масою 15г з надлишком вапняку. 2. Обчисліть масу карбонової кислоти, що можна одержувати окисненням пропан-1-олу масою - вопрос №4684358

7,5г. 3. Обчисліть масу розчину етанової кислоти з масовою часткою 15%, необхідного для взаємодії з магнієм масою 55,2г. 4. Визначте формулу насиченої одноосновної карбонової кислоти, якщо відомо, що на нейтралізацію цієї кислоти масою 12г витрачено натрій гідроксид масою 8г.
1 ответ