Розв’язати задачу і записати лише числове значення відповіді у кВт з точністю до сотих. У циліндрі двигуна внутрішнього згоряння утворюються гази з температурою 727 °С. Температура відпрацьованих - вопрос №4751222

газів 100 °С. Двигун за 1 год споживає 36 кг бензину. Яку максимальну потужність може розвивати цей двигун? Питома теплота згоряння бензину q = 42•10^6 Дж/кг
Вопрос задан анонимно
1 ответ