Оптична сила об'єктиву хорошого мікроскопу 400 дптр. Визначте фокусну відстань об'єктива. - вопрос №5110651

Ответы

Оптична сила (діоптрія) об'єктиву мікроскопу дорівнює зворотному значенню його фокусної відстані в метрах. Тому, щоб знайти фокусну відстань об'єктива, необхідно обернути оптичну силу у метри:

Фокусна відстань (в метрах) = 1 / оптична сила (в діоптріях)

У нашому випадку:

Фокусна відстань = 1 / 400 дптр = 0,0025 метра або 2,5 мм

Таким чином, фокусна відстань об'єктива мікроскопу дорівнює 2,5 мм