Кулю з центром О і радіусом R перетнули площиною альфа . Центром перерізу є точка O1 , яка не збігається з точкою O . Позначте, які з наведених чотирьох тверджень правильні. - вопрос №5157916

Кулю з центром О і радіусом R перетнули площиною альфа. Центром перерізу є точка O1, яка не збігається з точкою O. Позначте, які з наведених чотирьох тверджень правильні.1. Перерізом є круг з центром О1

2. ОО1 ⊥ α

3. Якщо точка А належить перерізу, то трикутник АО1О є гострокутним.

4.Радіус АО1 перерізу дорівнює √(R²+OO1²)

Ответы

1 и 2 верны

3-неверно, треугольник является прямоугольным
4-неверно, АО1=√(R²-OO1²)

Михаил Александров