На рисунку зображено правильну шестикутну призму ABCDFKA1B1C1D1F1K1. Доберіть до початку речення його закінчення так, щоб утворилося правильне - вопрос №5164461

На рисунку зображено правильну шестикутну призму ABCDFKA1B1C1D1F1K1. Доберіть до початку речення його закінчення так, щоб утворилося правильне твердження.

1. Якщо площина містить прямі AK i C1D1, то вона паралельна прямій ?

2. Якщо площина містить пряму FF1 і точку С, то вона паралельна прямій ?

3. Якщо площина містить точки C1, K, K1, то вона паралельна прямій ..?

изображение из вопросаизображение из вопроса4.Якщо площина містить прямі C1F1 i A1D1, то вона паралельна прямій ?

Ответы

1) A1K1, CD
2) AA1, BB1, DD1, KK1, BK, B1K1
3) AA1, BB1, DD1, FF1, AB, A1B1, DF, D1F1
4) AB, BC, CD, DF, FK, AK, AD, BF, CK