Довжина кола основи конуса дорівнює 8π см. Знайдіть довжину твірної конуса, якщо його висота дорівнює 3 см. - вопрос №5312643

1 ответ

Ответы

Довжина кола основи конуса дорівнює 8π см, що є периметром кола. Формула периметра кола дорівнює 2πr, де r — радіус кола. Таким чином, радіус кола (а отже, і основи конуса) можна знайти так:2πr = 8π, r = 8π / 2π = 4 см.Твірна конуса (l) можна знайти за допомогою теореми Піфагора, оскільки висота (h), радіус ® і твірна (l) конуса утворюють прямокутний трикутник:l = √(r² + h²) = √(4² + 3²) = √(16 + 9) = √25 = 5 см.Отже, довжина твірної конуса дорівнює 5 см.