Геометрия, Нужен только ответ,помогите пожалуйста решить 1) Бічне ребро правильної трикутної піраміди дорівнює 4/3 см і утворює кут 60º із площиною основи. Знайдіть периметр основи піраміди? 2) - вопрос №5325417

Бічне ребро правильної трикутної піраміди дорівнює 6√2 см, висота піраміди √69 см. Знайдіть периметр — основи піраміди?
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

1) 18 см
2) 9 см
Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров