Обчисліть - вопрос №561419

Обчисліть об'єм нітроген (ІІ) оксиду, який виділиться під час взаємодії міді з розбавленою нітратною кислотою кількістю речовини 2 моль.

Лучший ответ по мнению автора

Уравнение р-ии: 3Cu+8HNO3=3Cu(NO3)2+2NO+4H2O;

Из уравнения видно, что соотношение кол-в в-в кислоты и оксида азота (2) равно 8:2=4:1, след-но из 2 моль HNO3 обр-ся 2/4=0.5 моль оксида азота (2), что сос-т 0.5*22.4=11.2 л оксида азота (2).

Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров