Раскройте скобки, употребив глагол... - вопрос №575846

Помогите пожалуйста с вопросом!

Раскройте скобки, употребив глагол в нужном времени. Переведите на русский язык. 1) What you (to think) of all that you have seen? 2) We (to be) in this business for over ten years. 3) I should study the assortment before we (to discuss) other matters. 4) We (to prepare) a pack for you. 5) When will yoube able to tell us what devices exactly (to interest) you?

Заранее спасибо. Оценю Ваш ответ!

Лучший ответ по мнению автора

1. What do you think of all you have seen?

2. We have been in business  for over ten years.

3. I should study the  assortment before we discuss other matters.

4. We  have prepared a pack for you.

5. When will you be able to tell us what devices have interested you?

Перевод.

1. Что вы думаете  обо всём увиденном?

2. Мы занимаемся этим бизнесом  более десяти лет.

3. Мне следует изучить ассортимент, прежде чем мы обсудим другие дела.

4. Мы приготовили для вас упаковку.

5. Когда вы сможете сообщить нам, какое оборудовние вас заинтересовало?