Знайшла вдома чужий жіночий купальник,... - вопрос №690283

Знайшла вдома чужий жіночий купальник, якого раніше не бачила. Він був у користуванні. Що я маю думати, чи це хтось підкинув для ворожіння чи чоловік можливо зрадив, чи щось інше?

Ответы

Ваші дані треба для перегляду. Щоб зрозуміти, зраджував вам чоловік чи ні.Дата народження та ваша фотографія. Ще бажано фотографія і дата народження чоловіка