у мене така ситуація , дуже довго з класу 9 десь я дивився на дівчину ми переглядалися ,ми не спілкувалися тісно але було видно що у неї є симпатії... - вопрос №1114803

до мене, так вийшло що я їй писав в соціальній мережі що вона мені подобається вона теж писала що не рівно дише на мене, цим літом я закінчив 10 клас і цим літом вона мені дала свій телефон ми з нею спілкувались ночами цілими днями, коли вона до мене піходила в мене трусились ноги чаще серце билося і внеї теж, вона мені це писала, але колди прийшов час 1 побачення виййшло так що нам важко перейти на більш тісний зваязок так як довго ми були рузями, на разі скоро ми разом з класу їдемов польшу 12 числа і вона попросила щоб ми почекали подержали відносини щоб поки я їй не ипсав до польші вона мені казала що я їй подобаюсь але вона не знає чи то як друг чи то як хлопець який може з нею зустрічатись коли ми ходимо разом таке враженння що між нами якийсь барьер, але всерівно вона мені подобається і я їй як я бачу

Ответы

Доброго часу доби, Ігорю! Ви навели досить докладний опис Вашої ситуації, але не написали головне — у чому Ваша проблема, на яке запитання Ви бажали получити відповідь від експертів? І взагалі, Вам потрібна відповідь від експертів, чи від дівчини, про яку Ви пишете? Можливо, Вам краще дійсно почекати і дати дівчині можливість розібратися у своїх почуттях та бажаннях?  Ви пишете: «таке враженння що між нами якийсь барьер» — можливо, це не бар'єр, а якраз та сама  невизначенність, у якій дівчина хоче розібратися?