Мої стосунки - вопрос №166563

Я закохалася по вуха у свого родича!!! Мої батьки дуже проти а я нічого не можу з собою зробити!!! Я не хочу його покидати ми любимо один одного!!! Моя мати мені на зло не відпускає мене з дому каже що він мені не пара обзиває його а мене геть колотить від її слів!!! Він не дуже з хорошої сім'ї і йому 18 років а мені 15 я у відчаї хочеться накласти на себе руки бо я не бачу іншого виходу мені ніхто крім нього не треба я не буду без нього жити!!! Я сподіваюся на Вашу допомогу… я хочу бути з ним і тільки з ним але не знаю що робити щоб батьки не були проти!!! Підкажіть будь-ласка на Вас остання надія...

Дополнение автора от 18.12.11 20:36:44

Відповідь мені треба дуже швидко!!!

Ответы

Здравствуйте Дарья.

Как вы думаете почему во всем мире не женяться на родственниках? Потому что очень часто рождаются дети уроды. Вы хотите родить урода или слабоумного ребенка? Вот мама и переживает за вас. Поэтому родители не хотят чтобы вы были с ним. Но быть или не быть решать вам. Хотите мучиться потом в жизни?

Леушин Андрей