Здраствуйте! Вже восьмий рік поспіль я займаюся - пікацизмом. Це розпочалося під час першої вагітності, коли я перенервувалась через свого чоловіка, бо він приревнував мене до роботи. Протягом цього - вопрос №2382268

часу я інколи стримувала себе на 3-5 місяців, але потім знову за старе. Цей процес розслабляє, заторможує, блокує думки і мозок, не дає тверезо оцінювати ситуацію. Робить мене агресивною і зомбованою. Я так багато речей вже зіпсувала… Я гризу клаптики тканини 100% поліестер. Тканина має бути цупкою, але не нитчастою. Я так втомилася від цього. Я постійно переїдаю, втомлена, маю часті головні болі і безсоння, пухнуть ноги, великий апетит. Не знаю, що робити… допоможіть мені, будь ласка.
1 ответ

Ответы

Полина, вы не могли бы то же самое написать, но по-русски. Спасибо.