Добрий день! Моя прийомна дочка в 15 років закохалась так, що попала в психлікарню. Лікуємось по сьогоднішній день (квітень 2017р). поставили - вопрос №2426943

діагноз- шизофренія. А в січні 2017р. зробили аналізи і знайшли вірус герпесу 6-го типу (слина, слизова) і ще алергія на кліщ домашнього пилу. Зараз проходим лікування. Скажіть будь-ласка, чи взагалі лікується герпес 6-го типу і чи впливає цей вірус на психіку доньки?

Ответы

Добрый день! Конечно же, информации очень мало, так как случай клинически явно непростой. Обращайтесь в чат, попробуем разобраться.