Добрий вечір, допоможіть буду-ласка завершити мою проблему. Часто турбували болі в животі з правої сторони, прямо біля пупка.Поїхала провірятися по гінекології, назначили також аналіз на хелікобактер - вопрос №3525848

пілорі.Який показав позитивний результат.Пізніше знайшли збільшену селезінку 146/63, перездала кучу аналізів: цитомегаловірус, гепатит с, гепатит в, герпес 6 типу, епштейна барра, віл, все в нормі, але знайшли опісторхоз. На початку червня я його пролікувала більтрицидом, на сьогоднішній день селезінка зменшилася 120/53, а хелікобактер пілорі відклала бо після лікування дуже важко було реабілітуватися.Зараз знову турбує здуття, важкість і деколи біль під лівими ребрами, також буває болить біля пупка, слабкість постійна,інколи температура буває 37,2 я незнаю що робити, до кого йти, чи може хелікобактер давати таку симптоматику? Допоможіть буду-ласка!!!
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, Татьяна!

Конечно, может давать такую симптоматику данная инфекция.
Проходите лечение .