Як правильно вводити прикорм і збільшувати порцію до вікової норми? - вопрос №4605760

1 ответ

Ответы

Доброго вечора, Оксано. По-перше, всі дітки індивідуальні, як такої вікової норми вже не існує, як було колись, орієнтуйтесь по дитині. Вводити прикорм потрібно коли в дитини є харчовий інтерес(проведіть тест «пустої ложки). Запам*ятайте, основна їжа до року-це грудне молоко або суміш, а прикорм-це лише знайомство з їжею, тому, не намагайтесь силоміць накормити дитину. Починають прикорм з монопродукту, або можете вводити прикорм з формування ТЗХ(тарілки здорового харчування), можливий ще БЛВ прикорм(самоприкорм). Цю тему можна довго розписувати, можете написати в приватні повідомлення або прочитайте в інтернеті за особливості прикорму, які я Вам вже написала