слава ісусу христу скажіть будь... - вопрос №880022

слава ісусу христу.скажіть будь ласка я дуже кохаю одну дівчину і молюсь щодня до БОГА прошу щоб бути з нею.а може таке бути що ми е з нею несумісні і БОГ недопоможе

Ответы

Тарас, доброго здравия!   Мы свего лишь люди, а Бог — он Всевышний. Если он вам не пошлет ту дивчину в жены которую вы сейчас выбрали, то даже в этом случае он выберет для вас еще более подходящую и вы выберете друг друга! Мы можем только молиться, мечтать, предполагать а у Бога свои планы на нашу жизнь, чтобы мы жили духовно совершенствуясь. Таким образом, мы не знаем промысел Божий. Не верьте тем кто говорит вам обратное!

Тарас, пусть снизайдет на вас Божья благодать и исполнит святой дух ваши чаяния, а ангел хранитель тем временем поможет в молитвах.)

Мир вам!

*** не забывайте ставить плюсики понравившемся ответам экспертов и выбрать лучший.

во веки веков -аминь… может вы не подходите друг другу- и впоследствии у вас будут в общении проблемы- но бог вас слышит и даст вам ответ свой обязательно — молитесь в костеле

Добридень шановний.

То Ви пишете, що Ви дуже кохаєте свою дівчину і молитеся до Бога, я так розумію за свою вічну любов.

І також Вас бере сумнів в тому, що… ну щось там якось десь ви мабуть від когось чули, чи десь читали, про те, що деякі люди (цеж астрологи говорять, ай, ай, ай) можуть біти несумісними. І тоді вони страждають усе життя та й не живуть взагалі а печуться. Та й взагалі: «А чи допоможе Бог?»

Адним словом — капець.

Тарасе, по вірі Вашій Вам і належатиме.

Дозвольте невеликий відступ.

Є такий російський письменний Сергей Снегов. В нього є трилогія «Люди як Боги». От там він описує ситуацію, коли також юнак і молода дівчина були закохані, а коли побралися то довідалися що сумісні проміж собою на якіхось 5 чи 7 відсотків. І напророкували їм неминуче розлучення. Але з кожним днем їхнього життя відсоток сумісності проміж них, як подружжя ставав все істотнішим. ТОж через декілька років, на заздрість усим, відсоток сумісності між ними складав троши менше 100. Отакої

Вірте в себе, живіте з вірою в душі, покладайтесь на Бога.

На все добре.