Кардіолог - вопрос №27300

Добрий день! Хочу задати питання мою маму почало турбувати серце… і почала терпнути ліва рука… наскільки знаю це  досить погана справа..   кардіограму нажаль зробити немає можливості… Хочу запитати  які ліки можна купити… щоб не зашкодили і помогли…, Дякую

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Вашу маму необхідно вести до лікарні, а там вже буде можливість її обстежити і зробити ЕКГ. Так заочно, не знаючи пацієна, всієї клініки захворювання, без обстеження і потрібних аналізів, неможливо щось доцільне порадити, тому що можна втратити дорогоцінний час. Тим паче, що лікування серцево-судинних хвороб комплексне, одним препаратом тут не обійтись. Викликайте швидку допомогу і транспортуйте її в стаціонар.