Потрібна ваша допомога!!! Чи можна востановити всьо як було? на 1 секунду було нажато форматувати вінт 2 ТБ, потім зразу видьоргнули з шнурів..... - вопрос №1051462

файлова система помінялася з нтфс на фат 32… і всі ті файли перетворилися на неопридільоні файли неопредільоного формата. програма для востановленія непрацюєє… так як вінт заповнений — дані не стерті дані нада фотки особино можна отформатувати і всьо буде працювати… я знаю… но не факт шо можна буде востановити інформацію… Того шо файлова система помінялася…
2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Попробуйте воспользоваться набором утилит R-studio, помогает во многих подобных случаях.
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Здравствуйте.
В таком случае вам нужно обратиться в компанию по восстановлению файлов.
Своим форматированием вы затерли ассоциацию фалов и большую часть их повредили.
В домашних условиях восстановить их не сможете по средством бесплатного софта.